چگونه سین تلگرام جمع کنیم

ساخت وبلاگ
چکیده : خیلی از دوستان در تماس با ما اعلام میکنند که چرا سین پست های کانال تلگرام,ی اونها کم هست و ما در اد... با عنوان : چگونه سین تلگرام جمع کنیم بخوانید :

خیلی از دوستان در تماس با ما اعلام میکنند که چرا سین پست های کانال تلگرام اونها کم هست و ما در ادامه یه شما توضیح خواهیم داد که چگونه, سین تلگرام جمع کنیم,.

اما قبل از اینکه در خصوص جمع کردن سین تلگرام با شما عزیزان صحبت کنم میخام که به دلایل پائین بودن سین پست ها بپردازیم.

پائین بودن سین پست های تلگرامی چند دلیل عمده داره که به اختصار در زیر مینویسم

1- خرید ممبر : معمولا خیلی از دوستان در ابتدای شروع کانال تلگرامی خودشون مقداری ممبر میخرن که خود این موضوع دلیل اصلی پائین اومدن بازدید پسن های تلگرامی هست.

ممبر که شما میخرین اکثرا فیک و فاقد بازدید و ویو هستند و برای همین سین پست های شما متناسب با تعداد ممبر های شما نیست ( مثلا 2000 ممبر دارید، در حالی که سین پست شما 17 هست)

2- پست ها با کیفیت پائین : اگر شما پست های خوبی رو در کانال خودتون بزارین، مطمئن باشید ممبرهای کانال شما اون پست رو برای دوستان و گروههای خود ارسال میکنند و این موضوع باعث جذب ممبر و افزایش سین پست های شما میشه.

پس دوستان سعی کنید با استفاده از روش های مناسب افزایش ممبر کانال و تولید محتوای مناسب سین تلگرام جمع کنید، در ضمن لینکدونی ما نیز میتونه به شما در این موضوع کمک کنه.

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 22 آذر 1397 ساعت: 17:17