زمان عرضه بلاک چین تلگرام

ساخت وبلاگ
چکیده : بعد از بررسی آینده تلگرام و طلایی در این مقاله میخواهیم به زمان و عرضه و بللاک چین تلگرام بپردازی... با عنوان : زمان عرضه بلاک چین تلگرام بخوانید :

بعد از بررسی آینده تلگرام و طلایی در این مقاله میخواهیم به زمان و عرضه و بللاک چین تلگرام بپردازیم، پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

قبل از بررسی زمان عرضه بلاک وچین باید این موضوع رو یادآور شوم که سیستم بلاکچین یک سیستم رمز نگاری شده و غیر قابل فیلتر هست و موسس تلگرام پاول دروف بعد از فیلتر تلگرام در روسیه و ایران و بعضی دیگر کشورها این وعده را داده بود که به زودی نسخه غیر قابل فیلتر خود را ارائه کرد.

البته هدف موسس تلگرام از این موضوع ارائه ارز دیجیتالی خود تلگرام به نام گرام بود و ظاهرا موسس تلگرام قصد دارد تا از اعتبار به دست آمده از تعداد کاربرات تلگرام در دنیا به عرضه ارز دیجیتالی خود اقدام کند.

تا کنون خود موسس تلگرام زمان مشخصی را برای عرضه بلاکچین تلگرام اعلام نکرده است و از هر از گاهی افرادی با ذکر منابعی زمانی را برای عرضه این نسخه اعلام میکنند که به نظر من صحت ندارد.

البته ممکن است بعضی از مسائل که از بیان آن ر این مقاله خودداری میکنم، باعث شود تا هیچ وقت این نسخه ارائه نشود و موضوع ارائه نشدن بلاک چین تلگرام هم دور از انتظار نیست.

خیلی از کسب و کار هایی که در تلگرام مشغول به فعالیت هستند امیدوارند که به زودی نسخه بلاک چین تلگرام ارائه شود وخیالشان از بابت فیلترینگ تلگرام راخت شود.

در پایان از دوستانی که در خصوص زمان عرصه بلاکچین تلگرام اطلاعاتی در دست دارند درخواست میشود تا در بخش نظرات اعلام نمایم.

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 2 دی 1397 ساعت: 5:54